کم حرفی مردان چه علتی دارد؟ بیشتر دعوا‌ها و دلخوری‌هایی که بین زوجین به وجود می‌آید به دلیل تفاوت‌های بین زن و مرد و عدم آگاهی آن‌ها از این تفاوت‌ها می‌باشد. یکی از مشکلات معمول بین زوجین نیتی خانم‌ها از کم حرفی مردان است. این ویژگی مرد‌ها معمولا خانم‌ها را بسیار اذیت می‌کند و یکی از شکایت‌های معمول خانم‌ها این است که شوهرم بسیار کم صحبت می‌کند و به من بی توجه است. اما در واقع این خصوصیت مردان به دلیل ساختار ذهنی متفاوت شان است و به همین دلیل نسبت به زن‌ها کم‌تر صحبت می‌کنند. در ادامه مقاله به بررسی دلایل کم حرفی مردان و راه‌های صحیح برخورد با آن می‌پردازیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه کم حرفی مردان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

منبع : کم حرفی مردان | با کم حرفی مردان چگونه برخورد کنیم؟

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : حرفی ,مردان ,برخورد ,خانم‌ها ,دلیل ,حرفی مردان ,برخورد کنیم؟ ,مردان چگونه ,چگونه برخورد ,چگونه برخورد کنیم؟ ,مردان چگونه برخورد ,حرفی مردان چگونه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانواده شاد ابوالقاسم کریمی(Abolghasem Karimi) افغانستان سرزمین کبود من و دلم خدمات فرهنگی وپرورشی وهنری تارنمای ارتباطی با دانشجویان ایکورد ایران پژوهش